zpět

dB servis je společnost s dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi s pořádáním a technickým zajištěním firemních a společenských eventů, zábavně-kulturních akcí apod. V našem portfoliu najdete obsáhlý seznam služeb, které jsou vyladěny do posledního detailu a se kterými jsou naši zákazníci vždy spokojeni. Ozvučováním se zabýváme od roku 1987. Po celou dobu spolupracujeme jak  s předními profesionálními soubory naší scény, ale část kapacity věnujeme i amatérským souborům, kterým umožňujeme využívat profesionální techniku za cenu, kterou si mohou dovolit. Můžeme na požadavky zákazníků reagovat velmi pružně a rychle, zároveň nižší provozní a administrativní náklady umožňují úměrně snížit cenu při zachování nejvyšší kvality služby.

Produkce

Vzhledem k mnohaleté spolupráci s velkým množstvím souborů a osobností naší scény můžeme "na klíč" připravit vaší akci, či zajistit pořad dle vašeho přání.

Zvuk

Od malých - besídky, firemní večírky, schůze, tiskové konference

Přes větší - koncerty, módní přehlídky, prezentace

Až po veliké - velké koncerty, festivaly, shromáždění, sportovní utkání

Studio

K dispozici nahrávací, masteringové a přepisové studio s možností výroby reklam, spotů, záznam hudby i mluveného slova, výroba rozhlasových a televizních pořadů, CD, DVD

Světla

Výhodou našeho systému je, že jsme schopni díky použití speciálních reflektorů snížit spotřebu elektrické energie potřebnou na osvětlení pořadu snížit přibližně na polovinu běžného příkonu srovnatelných aparatur. Díky dlouhodobé spolupráci s mnoha dalšími firmami pro nás není problém zajistit jakékoliv další vybavení.

 

Ostatní

Autodoprava  - dodávkové automobily Fiat Ducato maxi

Účetnictví - volná kapacita na zpracování účetnictví, zajištěno poradenství a maximální diskrétnost

Počítače - hardwar i softwar

Elektronika - opravy elektroniky

WWW - výroba a údržba webových prezentací tohoto typu