zpět

* Vynucené pozastavení aktivit po dobu platnosti vládních opatření

Exklusivní zastoupení! 

* Tato stránka bude v budoucnu upravena novými údaji podle aktuální sestavy
 

* Zde je aktualizovaný  seznam koncertů H. Nedvěda

Home  -  Honza  -  biografie  -  diskografie  -  galerie  -  koncerty  -  rider  -  repertoirový list

HONZA NEDVĚD se po téměř dvouleté přestávce vrací na podium!!!

Našeho nejznámějšího českého folkového a trampského písničkáře jistě netřeba představovat, vždyť jeho písně se učí i děti ve školách z čítanek.

Vloni oslavil Honza 50 let na pódiu. Hrál různé žánry v různých formacích, než se ustálil ve své typické písničkářské poloze, kterou znají všichni z koncertů, desek a setkání přátel při muzicírování. Za tu dobu vydal přes 20 desek.

Po dvou letech odmlky, kdy se věnoval především skládání a odpočinku, se nyní rozhodl znovu se postavit na „prkna“ a vyslyšet přání svých fanoušků. Na léto 2021 plánuje nové CD a s ním i spojené turné po České i Slovenské republice. Práce a zkoušení s kapelou je v plném proudu a Honza se těší na své diváky.

Ke spolupráci přizval skvělé hudební osobnosti:

Jindra Koníř - v roce 2001 se stal nositelem prestižní Světové ceny Antonína Dvořáka. Byla mu předána za vynikající přínos umění v oblasti hudby. Působil v zahraničí s mnoha významnými celebritami jako skladatel, dirigent a instrumentalista. Po návratu do republiky účinkoval několik let s Honzou Nedvědem či Lenkou Filipovou. Aktuálně bude hostem tour Honzy Nedvěda

Ing. Pavel Helan - na pozdim roku 2013 se stal finalistou soutěže Československo má talent. V roce 2014 vydal CD iBůh a vyjel na první samostatné Ajfon tour. V roce 2015 absolvoval festivaly v ČR i na Slovensku, byl hostem Hradišťanu, Tomáše Kluse. Aktuálně bude hostem tour Honzy Nedvěda

 

 

V případě zájmu kontaktujte :  

Ing. Hana Horynová
SATORI um.ag.
Tel +420 608 26 37 38
Tel +420 565 58 20 36
Mail: produkce@dbservis.eu     Skype: hanyhor