zpět

Studio

Malé domácí studio je založeno na platformě čtyřprocesorového PC se zvukovou kartou RME MADIface, schopnou přes převodníky DiGiCo nahrávat až 28/32 stop současně a dvouprocesorového PC s profesionální zvukovou kartou Creamware, EIE pro, Steinberg. Nahrávání, další dotáčky a úpravy včetně míchání a masteringu jsou realizovány převážně na mixážním systému DiGiCo a softwaru Steinberg Cubase. Věrný spolehlivý poslech je zajištěn studiovými aktivními reprosoustavami Genelec se subwooferem. K dispozici je také mnoho hudebních nástrojů a nástrojových aparatur. Dále pak množství komerčních přístrojů pro přepisy z čehokoliv na cokoliv. Systém je mobilní a je možné s ním živě nahrát jakoukoliv akci do počtu 28/32 stop současně a následně ve studiu upravit, smíchat a masterovat. Projekty i cenu je možno domluvit individuálně mailem či telefonicky.

     

 

 Pro záznam akcí používáme  profesionální digitální nahrávací techniku DiGiCo, MADIFace, MD, po úpravě nahrávky ve studiu můžeme výsledný produkt dodat na libovolném mediu dle přání zákazníka.

Po celou dobu našeho působení jsme se aktivně podíleli na výrobě TV pořadů, rozhlasových pořadů, nosičů CD, DVD, reklamních spotů, dále samostatné práce v těchto oborech na objednávku. V poslední době je velmi populární přepis ze starých černých desek - vinylu nebo mgf pásek či CC kazet  posléze remasterovaný na libovolný nosič (CD, MP3, USB disk). Mnoha lidem jsme tímto způsobem zachránili jejich původní audiofilské sbírky pro nové použití.

 Seznam použitého aparátu