zpět

 

* Nabídka vystoupení pro Vaše akce!   (koncerty, festivaly různých žánrů, městské akce, plesy, V.I.P. večírky, narozeniny rádií atd.)

*

 

Home  -  biografie  -  diskografie  -  galerie  -  koncerty  -  rider

PETR BENDE

Na sklonku roku 2010 vydal Petr Bende vánoční CD/DVD, vyprodal vánoční turné a ani nyní nezahálí a připravil pro své fanoušky  třetí autorskou desku! Ta vyšla na jaře 2011 a je tak dalším hudebním počinem, který je pro tohoto osobitého zpěváka a muzikanta  velkou výzvou! A jak je již u Petra dobrým zvykem, i přes oblíbenou práci ve studiích, skladatelskou činnost a další profesní  aktivity, je jeho nejdůležitějším bodem zájmu živé hraní a přímý kontakt s publikem.

PETR BENDE & band koncert (až 120 min.)

PETR BENDE & band a Cimbálová muzika GRAJCAR koncert (90 min.) Netradiční propojení rocku a lidové hudby, speciální úpravy skladeb.

PETR BENDE sólo – zpěv, kytara (do 30 min.)

PETR BENDE & PAVEL HELAN

KOLOTOČ folkový recitál plný pohody a radosti (až 120 min.)

Díky prvnímu singlu Tráva z připravované desky Petra Bende, která spatří světlo světa už na jaře roku 2011 se zrodil nápad trošku si odskočit a nechat se inspirovat žánrem, který je Petrovi blízký. S kamarádem a výborným písničkářem Pavlem Helanem, který je vítězem největšího folkového festivalu - Zahrady 2007, založili projekt, kterému pracovně říkají Kolotoč.               

Pro českou a slovenskou hudební scénu je dnes Petr Bende naprosto ojedinělou osobností, uznávanou a respektovanou hudebními kritiky a se stále rostoucím počtem posluchačů a příznivců. Petr Bende je ale především člověkem s velkým respektem a úctou k ostatním lidem!

V případě zájmu kontaktujte :  

Ing. Hana Horynová
SATORI um.ag.
Tel +420 608 26 37 38
Tel +420 565 58 20 36
Mail: produkce@dbservis.eu     Skype: hanyhor